KOSMETIKA A'PIEU


A'PIEU je volbou těch, kteří se starají o harmonizaci vzhledu. Dceřiná společnost Missha vyrábí 95% produktů složených z organických složek. Čerstvé přísady vysoké kvality umožňují vytvořit opravdu hypoalergenní kosmetiku, která je vhodná i pro velmi citlivou pokožku.

Zlato

(Celkem: 0)

Zlato je jednou z nejvzácnějších složek přírodní kosmetiky, a to již od dob starých Egypťanů, kteří z něj spolu s rostlinnými silicemi tvořili elixíry mládí“. V pečujících přípravcích se tento drahý kov vyskytuje buď v podobě mikročásteček, nebo jako koloidní zlato, tedy malé částice rozptýlené v tekutině. Společně s antioxidanty podporují částečky zlata cirkulaci krve, čímž zpomalují stárnutí pokožky. Pleť je svěžejší a rozzářená.
Příznivé účinky zlata na pokožku jsou známy odedávna. Dodává jí energii, rozzáří, regeneruje, čistí a odvádí toxiny. Dokonce podporuje tvorbu kolagenu. Pleť vypadá zdravěji a zářivěji. Díky zlepšení mikrocirkulace pokožka přijímá více živin a rychleji se obnovuje. Luxusní produkty s obsahem zlata jsou elixírem především pro zralou pokožku. Určeny jsou pro každou ženu, která si chce dopřát něco speciálního.